Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamilenin rüyada ağlaması, hamileyken rüyada ağlamak

Hamilenin rüyada ağlaması, hamileyken rüyada ağlamak

Rüyada hamile kadının ağladığını görmesi

Gebelikte rüya görmeyen bir kadın bile rüyalar görebilir. Görülen rüya sıkıntıya, derde veya o günkü duyguları ile rüyasına yansır. Rüyasında içli içli ağlamak, hıçkıra hıçkıra ağlamak ilk bakışta kötü gibi görülebilir ama çoğu zaman endişelerinin rüyaya yansımasıdır.

Rüyada Hamilenin Ağlaması

Hamile kadınlar rüyalarında ağladıklarını gördükleri zaman umutsuzluğa kapılırlar. Fakat umutsuzluğa kapılmamalıdırlar. Rüyada hamilenin ağlaması sıkıntıların bitmesine ve huzura kavuşacağına işaret eder.
Hamile kadın rüyasında ağladığını görünce çocuğun bereketli olacağına ve hayatları boyunca sıkıntı yaşamayacaklarına işaret eder. Rüyayı gören kimse eğer hamile olmadığı halde kendini hamile olarak görüyor ve ağlıyor ise sıkıntılarından kısa süre içerisinden arınacağına ama sabırlı olması gerektiğine delalet etmektedir. Hamile kadınların rüyaları genellikle günlük hayatlarında yaşadıkları olayların bilinçaltı yansımaları olabilmektedir.

Rüyada ağlamak şerre yorulmaz hayra yorulur.

Hamile kadınlar günlük yaşamın streslerini rüyalar vasıtası ile atmaktadırlar. Rüya gören kimseler umutsuzluğa kapılmamalı ve bebeklerinin doğumlarından sonra yaşayacakları rahat hayatı düşünerek kendilerini avutmalıdırlar. Rüyada ağladığınızı görmek hayırlı evlatlara işaret etmektedir.

Stres yapmayın. Rüyanız hayırlıdır.

] }
Henüz Yorum Yok