Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada zeytin görmesi, hamileyken rüyada zeytin yemek

Hamilelikte rüyada zeytin görmek

Hamile kadının rüyasında gebelik haftaları içerisinde siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin ağacı, zeytin toplaması veya rüyada zeytin yemesi gibi zeytinle alakalı görülen rüyalar şu şekilde tabir edilir;

Rüyada Hamilenin Zeytin Ağacı Görmesi

Rüyada zeytin ağacı, zeytin fidanı görmek barışa ve mutluluğa işarettir. Zeytin fidanı diktiğinizi görmeniz küs olduğunuz biri ile barışmaya, bazı kişileri affetmeye yorumlanır. Bazen de zenginliğe ve sıkıntısız yaşam sürmeye delalet olur.

Rüyada hamilenin zeytin ağacı görmesi çevresindeki kişileri affedeceğine ve bazı fedakarlıklarda bulunacağına yorumlanır. Zeytin ağacı dikmek kendinizi toparlayacağınıza ve daha sağlam karakterli bir insan olacağınıza, zeytin satın almak şan, şeref ve servet sahibi olmaya işaret eder. Zeytin ağacına çıkmak ise huzurunuzun kaçacağına, başınızın ağrıyacağına, maneviyatınızın çökmesiyle birlikte bazı olaylar yaşayacağınıza ve ağzınızın tadının kaçacağına yorumlanır. Zeytin ağacı genel olarak dallarında bol zeytin olması sebebiyle bereket ve bolluğu anlatır.

Rüyada Hamilenin Zeytin Görmesi

Rüyada görülen zeytinler renklerine göre farklı anlamlar taşırlar. Yeşil zeytin görmek geçim bolluğuna ve kolay elde edilen rızka işaret eder. Bir çok derde deva olan zeytinin rüyada görülmesi çoğu zaman sağlıklı yaşamaya delalet eder. Siyah zeytin bile görülmüşse sağlıklı, huzurlu yılların rüyayı gören kişiyi beklediğini söyleyebiliriz. Bazen de rüyanın kötü gidişatına göre siyah zeytin ölüm ve zarara işaret edebilir.

Rüyada hamilenin zeytin görmesi yoksul bir kimse ise mala, hasta ise deva bulup iyileşmeye tabir olur. Zeytin henüz olmamışsa, elinin dara düşeceğine, rızkının azalacağına, çok sıkıntı getirecek bir olay yaşanacağına işaret eder. Rüyada zeytin sattığını görmek haklı olunan bir konuda birinin kalbini kırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu