Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada yeni elbise görmesi, hamileyken rüyada kıyafet almak

Hamilelikte rüyada elbise ve kıyafetler görmek

Rüyasında elbise alakan kadın için kıyafetler görmenin maddi olarak tabirleri bulunmaktadır. Bol bol elbise aldığını görmesi boşa harcanacak paralar anlamına gelirken, ihtiyacı olan bir elbiseyi alması ise dışarıdan beklenen bir paranın geleceği anlamına gelir.

Rüyada elbise almanın, yeni kıyafetler giymenin veya görmenin zorluklara işaret etmediği gibi aksine hamile kadın için beklentilerinde karşılanacağı anlamına gelen tabirler yapılmaktadır.

Rüyada Hamilenin Yeni Kıyafet Alması

Hamile olan bayanlar rüyalarında gördükleri ifadeleri hayra yormalılardır. Hamile olan kişi rüyasında kendisinin elbise giydiğini görüyor ise başına olumlu bir olay geleceği içindir. Kişinin uzun süredir almak istediği yüksek maddiyatlı bir şey var ise bu kısa sürede alınacaktır. Kişi maddi olarak rahatlamaya geçecektir. Eğer bir yerden gelmesi beklenen bir para var ise kısa sürede bu para kişinin eline geçecektir.

Yeni kıyafet almak tamamen maddiyatı simgelemektedir. Rüyada hamilenin yeni kıyafet alması kişinin ev, araba gibi yüksek maliyetli bir şey alacağı anlamına da gelir. Yeni kıyafetleri kişi giyiyor ise bu alımın kısa sürede olacağına yorumlanabilinir. Kişi için bu rüya oldukça olumlu anlam ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu