Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada yemek görmesi, hamileyken rüyada yemek görmek

Hamilelikte rüyada yemek yemek

Hamilelik haftaları içerisinde eğer yemekle ilgili gördüğünüz rüyayı açlıktan, aç yatmaktan dolayı görmüyorsanız rüyanız hayırlıdır. Çoğu kadın rüyasında aşerdiklerini görebilir eğer böyle bir durum yaşıyor ve aklınızada olan yiyecekleri, yemek masasında görüyorsanız rüyanızın tabirini okumanıza gerek yoktur.

Rüyada yemek görmek, yemek yemek, toplu halde yenilen yemekler hayırla yorumlandığı gibi, pis ve kokulu hoş olmayan yemekleri görmek veya yemek pek hayırlı rüya olarak tabir edilmez.

Rüyada Hamilenin Yemek Yaptığını Görmesi

Rüyada yemek yaptığını gören kimse muradına erer ve helal rızık kazanır. Helal olan bir şeyi pişirmek hayırlara yorulur ve helal mal kazanmaya delalet eder.

Rüyada hamilenin yemek yaptığını görmesi helal yollardan para kazanıp yenildiğine işaret eder. Temiz ve lezzetli bir yemek pişirilirse hayır ve nimetlere kavuşulacağı anlamına gelir. Et yemeği pişiriliyorsa bu rüyayı gören kişinin zenginliğine ve eli açıklığına işarettir. Rüyayı gören fakir ise zengin olur. Temiz olmayan ve iyi olmayan, kötü, helal olmayan malzemeden yemek pişirmek ise iyi değildir. Murada ve isteklere kavuşulmayacağına yorumlanır. Tam kıvamında olmayan yemeğin yorumu da pek hayırlı değildir ve alış verişte helal mal seçmeye işaret edilmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu