Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada yatak görmesi, hamileyken rüyada yatak görmek

Hamilelikte rüyada yatak görmek

Yatak aynı zamanda rahatlığına düşkün kadın demektir. Rüyada görülen yatağın rengine göre yorumlanmalıdır. Yatakta olduğunu, yatakta uyuduğunu rüyasında gören kadının rahat ve huzurlu bir hamilelik haftaları geçireceğine tabir olunu. Yatağın korkunç olması, yılanların, çeşitli yaratıkların ve siyah tonlarda kişiyi rahatsız eden bir rüya olması durumunda başına sıkıntılar geleceği anlamını taşır.

Rüyada Hamilenin Yatak Görmesi

Rüyada yatak görmek kadına, rahatlığa ve çocuğa işaret eder. Yumuşak olan yatak iyi geçimli kadına, yün yatak zengin kadına, yeşil yatak dindar kadına, siyah yatak kötü ahlaklı kadına, yatağı dürüp kaldırmak aile içi küçük tatsızlık ve tartışmalara, yatakta uyuduğunu görmek korkulardan emin olmaya yorumlanır.

Rüyada hamilenin yatak görmesi 

Anne adayının rahatına düşkünlüğü ve refaha ermeyi arzuladığını gösterir. Rüyada kötü olaylar yok ise genel olarak bu rüya iyiye yorumlanır. Rüya sahibi her zaman için iyi geçimli ve kocasını seven bir kadın olabilir. Aile üyeleri ile birlikte huzurlu, mutlu, rahat günlere kavuşmaya delalet olur. Kişi, olumlu düşünmeyi başarabilirse bu rüya da hayırlara kapı açar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu