Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada yangın görmesi, hamileyken rüyada yangın görmek

Hamilelikte rüyada yangın görmek

Hamile kadının gebelik haftaları içerisinde yangın olduğunu, yangın çıktığını, yanan ev görmesi rüyasının pek hayırlı olduğuna tabir olunmaz. Sıkıntı ve dert anlamına gelen rüyada kendi evinin yandığını görmek icra, haciz gibi çeşitli borç sıkıntıları göreceği veya borçlarından dolayı ödeme güçlüğü yaşayabileceği anlamına gelir.

Rüyada Hamilenin Yangın Görmesi

Hamile kişinin rüyasında yangın görmesi kişinin sıkıntılı günler geçireceği anlamına gelmektedir. Bu sıkıntı sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da olacaktır. Kişi yakın çevresinden uzaklaşmaya başlayacak ve kısa sürede arkadaş çevresini değiştirecektir. Arkadaş çevresinden yakın birinden bir zarar da görebilir.

Rüyada hamilenin yangın görmesi oldukça olumsuz bir ifadedir. Rüyada yangın söndürülüyor ise bu sıkıntılar kısa sürede geçecektir fakat kişi rüyadan yangın bitmeden uyanıyor ise uzun bir süre bu sıkıntıların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Kişi maddi harcamalarına ve insan ilişkilerine bu aralar oldukça dikkat etmelidir. Fazla gereksiz harcamalar yapmamalı, herkese de her şeyini anlatmamalıdır. Yangın ifadesi hane içinde yaşanan sıkıntı anlamına da çıkmaktadır. Bu da eşiniz ile sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu