Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada uçak görmesi, hamileyken rüyada uçak görmek

Hamilelikte rüyada uçak görmek

Rüyada uçak gibi çeşitli, tren, vapurla yolculuklar aynı zamanda gerçektede yolculuğa işaret eder.  Ayı zamanda gebelik haftaları içerisinde uçak görmek, uçakla yolculuk yapmak, uçağa binmek gibi uçakla ilgili rüyalar hayra yorulur.

Rüyada Hamilenin Uçak Görmesi

Rüyada görülen uçak çoğu zaman yolculuğa işaret edebileceği gibi makama, rütbeye, başarıya, güzel habere, kötü haberlere işaret de edebilir.

Rüyada hamilenin uçak görmesi bebeğinin yolculukta olduğu ve ona zamanı gelince kavuşabileceği anlamına gelir. Bazen de uçak görmek sevindirici haberler almaya ve bu haberlerin kısa sürede geleceğine işaret edebilir. Uçağın rahat bir şekilde havalandığını görmek sıkıntılardan emek verilerek kurtulmaya, uçaktan düşmek tehlikeli yolculuklar yapabilmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uçağı kullanıp hareket ettirmesi uzun zamandır uğraştığı uğraşların meyvesini alacağına yorulur.

Rüyada uçağı çalıştırıp havada bazı gösteriler yaptığınızı görmeniz cesur ve atılgan biri olduğunuza, uçağı havalandıramayıp sadece bindiğinizi görmeniz çabalarınızın boşa çıkabileceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu