Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada tuvalet görmesi, hamileyken rüyada tuvalet görmek

Hamilelikte rüyada tuvalet görmek

Hamilelik haftaları içerisinde rüyasına tuvalet giren kadının eski tuvalet, yeni tuvalet, tuvaletini yapması gibi çeşitli şekillerde görülen rüyalar için hayırlı sonuçlar çıkacağı söylenemez. Yapılan işte, ticarette, maddi yatırımlarda dikkatli olması gerekmektedir.

Atacağı yanlış adımlar çevresinden kayıplar yaşanmasına neden olabilir, istenmeyen kişi durumuna düşürebilir. Bu dönemlerde atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada Hamilenin Tuvalet Görmesi

Hamile olan kişi rüyasında tuvalet görüyor ise kişinin mal birikiminin bir anda kaybolacağı anlamına gelmektedir. Kişi eğer şu sıralar yatırım yapmayı düşünüyor ise bu yatırımdan zarar elde edecektir. Tüm mal varlığını kaybetme anlamına gelen tuvalet maddi olarak kötü bir anlam taşımaktadır.

Rüyada hamilenin tuvalet görmesiile kişi büyük kayıplar yaşayacaktır. Özellikle yakın çevresine oldukça dikkat etmelidir. Kişi bu maddi kayıptan sonra da aile çevresinden bazı kişileri kaybedecektir. Artık kişinin yanında kimse kalmayacak ve büyük bir huzursuzluk mutsuzluk ile kişi baş başa kalacaktır.

Rüyada hamile kişi tuvalet görüyor ise hemen rüyasını suya anlatmalıdır. Tuvalet sembolü oldukça olumsuz bir ifade olup, kişileri  olumsuz etkileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu