Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada telefon görmesi, hamileyken rüyada cep telefonuna bakmak

Hamilelikte rüyada cep telefonu görmek

Hamilelik haftaları içerisinde rüyasına cep telefonu giren kadının bir haber alacağı, bu haber ise rüyadaki kötü veya iyi aldığı haberlerle alakalıdır. Telefondan aldığı haber eğer mutlu etmişse gerçektede de kendisini mutlu edecek bir haber gelecektir. Kötü haber alan kişi onu üzecek bir haber alabilir.

Telefonla konuşmak, mesaj yazmak, mesaj okumak rüyanın seyrine göre yorumlanır. Beklediği bir haber varsa kısa süreler sonra kendisine ulaşacaktır.

Rüyada Hamilenin Telefon Görmesi

Rüyada herhangi bir iletişim aracı görmek iyi veya kötü haberler almaya işaret eder. Kişi rüyanın gidişatına ve durumuna göre rüyasından sonuç çıkarabilir.

Rüyada hamilenin telefon görmesi çocuğunun cinsiyetini öğrenmesi, sağlıklı doğup doğmayacağını bilebilmesi, geleceği hakkında yorumlar yapabilmesine delalet olur. Rüyada telefon ile birisi aranıyor ise o aranan kişiden fayda görmeye, onun yardımına ihtiyaç duymaya yorumlanır. Bazen de telefon yardımcı olarak tabir edilir. Kişinin çevresinde ona yardım eden eşi, dostu, akrabasından haber verir.

Telefonda konuştuğunu görmek alınacak haberle birlikte çok sevinileceğine ve kişinin güzellikler yaşayacağına işarettir. Eğer rüyada telefonun birisi tarafından çalındığı yani hırsızlık yapıldığı görülüyorsa beklenilmeyen bir hadise ile kişinin işinin tehlikede olduğu yorumu yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu