Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada takvim görmesi, hamileyken rüyada takvime bakmak

Hamilelikte rüyada takvim görmek

Hamilelik haftaları içerisinde takvime çok taktıysanız, günleri, haftaları, ayları çok sıkı takip ederek takıntı haline getirdiyseniz bilinçaltından kaynaklı rüyanızda da tarihlerler haşır neşir olabilirsiniz.

Tarih takıntıları dışındaysanız rüyanıza giren takvim, tarih işaretlemek, gün saymak hayırlı bir rüyadır size maddi kazanç kapıları açabilir.

Rüyada Hamilenin Takvim Görmesi

Hamile bir kişi rüyasında takvim görüyor ise onu olumlu günlerin beklediğinin habercisidir. Takvim ifadesi oldukça hayırlıdır ve kişinin başına çok mutlu olacağı bir olay gelecek demektir. Kişinin eşi kişiye bir sürpriz yapabilir ya da maddi değeri olan bir hediye alabilir.

Rüyada hamilenin takvim görmesi tamamen kazanç anlamına gelmektedir. Takvim sembolü ile kişiler kısa sürede maddi anlamda kazanç sağlayacaklardır. Maaşlarında bir artış ya da iş konusunda bir terfi yaşayacaklardır. Bu sembol oldukça olumlu olması ile birlikte kişinin hayatının bir anda maddi anlamda değişeceği anlamına da gelir.  Özellikle kısa bir süre içerisinde bu kazanç sağlanacaktır. Kişiyi ileride çok mutlu günler bekliyor olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu