Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada silah görmesi, hamileyken rüyada tabanca, tüfek görmek

Hamile kadının rüyasında kılıç, silah, tabanca, tüfek görmesi

Hamilelik haftaları içerisinde kadının rüyasına giren kılıç, silah, tabanca, tüfek gibi ateşli veya keskin delici savaş aletlerinin girmesi/kesmesi sonucu kan akarsa veya kan çıkıp kesilme veya vurulma oluyorsa rüya bozulur.

Rüyada Hamilenin Kılıç Görmesi

Rüyada görülen kılıç oldukça hayırlıdır. Kişinin bir zafer kazanacağına işarettir. Kişinin hayatında çok istediği bir şey varsa kısa sürede bu şeyi elde edecektir.

Rüyada hamilenin kılıçgörmesi kişinin kısa süre içerisinde hayırlı bir haber alacağı anlamına da gelir. Kişi bir haber bekliyor ise bu haber istediği gibi sonuçlanacaktır. İlerleyen günlerde kişiyi huzurlu, mutlu günler bekliyor olacaktır. Kılıç sembolü oldukça olumlu bir semboldür ve kişi rüyasında bu sembolü gördüyse bir isteği, dileği gerçek olacaktır. Fakat kişi rüyasında kılıcın ın kırıldığını görüyor ise aile bireylerinden birinin bir sıkıntısı olacak demektir. Bu sıkıntı kolay kolay geçmeyecek ve sizi de mutsuz edecektir.

Rüya sahibi yakın çevresine destek olamlıdır.

Rüyada Hamilenin Silah Görmesi

Rüyada silah görmek kuvvete, şerefe, makama, memuriyete ve emniyete işaret eder. Silahlı bir olay görmek tehlike arz eden durumlar içerebilir. Çevrede dikkat edilmesi gereken ve rüyayı gören kişiden daha kuvvetli birileri olabilir. Bu kişilerden ve kişiden zarar görmemek için dikkatli olmak gerekir.

Rüyada hamilenin silah görmesi rüyanın gidişatına ve sonucuna göre değişir. Olaylı bir yerde silahların vuruştuğunu görmek çevrede dikkat edilmesi gereken kişi ya da toplumlara işaret eder. Silah ile beraber kan görülüyor ise genelde rüya bozulur ve pek yorum yapılamayabilir.

Sadece silah görülüyorsa yani herhangi bir şey yanında değil de silah tek malzeme olarak görülüyorsa, bıçak görmekte olduğu gibi çocuk anlamına gelir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu