Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada sigara görmesi, hamileyken rüyada sigara paketi görmek

Hamile kadının rüyada sigara görmesi, hamileyken rüyada sigara paketi görmek

Hamile kadının rüyasında sigara içmesi

İhmalkarlıkların hatırlanması denilebilir. Hamilelin rüyasında sigara içmesi, sigara ve sigara paketi gibi rüyasına giren kötü alışkanlığı bazı şeyleri ihmal ettiği anlamına gelir. Gebelik yüzünden sigaraya ara veren veya bırakmak zorunda kalan kişininde ayrıca ortada sebep yokken sigara rüyasına girebilir.

Sigarayı bıraktığınızda rüyalarınıza sigara giriyorsa bilinçaltından kaynaklı rüyalardır yorumlara aldırış etmeyin.

Sigara kullanmadığınız halde kendinizi sigara içerken görüyorsanız bebeğiniz ve gebeliğiniz için neleri atladığınızı veya umursamadığınızı gözden geçirmelisiniz. Genel anlamda ise sigara ile rüyasını meşgul eden hanımların rüya tabiri şu şekildedir;
Rüyada Hamilenin Sigara İçmesi

Rüyada sigara içen birisi kolay mal elde etmiş ve rahat bir kişiliğe işaret eder. Rüyada hamilenin sigara içmesi gerekli önlemleri almayan, düzenli kontrollerini yaptırmayan bir anne adayına yorumlanır. Her geçen gün sağlığından endişe eden ama kötü alışkanlıklarını da bir türlü bırakamayan hamileler bu tür rüya görebilirler.

Rüya, sağlıklı beslenmeye dikkat etmek ve zararlı alışkanlıklara da dikkat etmek gerektiğine işaret eder. Kaderine razı olmak ve gerekli önlemleri almayı düşünmek ve bu durumu da olumlu düşüncelerle desteklemek rüyanın hayırlara yorulmasına yardımcı olur.

Rüyada sigara içen birine kızmak sıkıntıların artacağına ve üzülmeye, sigara içen bir insanın ağlaması bu durumdan çok rahatsız olunduğuna delalet eder.

] }
Henüz Yorum Yok