Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada şeytan görmesi, hamileyken rüyada şeytan görmek

Hamilenin rüyasında şeytan görmesi ve konuşması

Günahlardan sakınmıyorsanız bu tür rüyalar, alkollü uyumalar veya temiz yatmayanlar (Cünüp, Cenâbet) için bu ve benzeri şeytan kılığında rüyalar görülebilir. Rüyanızı hamileyseniz bebeğe yormayın ve ona kötü enerji yüklemeyin. Bu tür rüyaları gören kendisi ile alakalı yorumlar yapmalıdır.

Rüyanızı hayra yormak, abdestli ve dua ile uyumak sizi rahatlatabilir. Rüyada şeytan görmenin, şeytanla konuşmanın tabiri ise şu şekilde yorumlanır;

Rüyada Hamilenin Şeytan Görmesi

Rüyada şeytan görmek yorumcuların çoğu tarafından hırslı, azimli bir kişiliğe işaret etmektedir. Şayet rüyanızda şeytan gördüyseniz hırsınız ile başınıza kötü bir bela alabileceğiniz manasına gelmektedir.

Rüyada hamilenin şeytan görmesi ise ilerde doğacak çocuğu için mücadele etmeye ve onun iyi bir hayata kavuşmasını sağlamak için uzun yıllar çalışması gerektiğini göstermektedir. Rüya gören kişi hamile olmadığı halde kendini hamile görerek şeytanla bir konuşma yapıyorsa bu o kişinin yakın zaman içerisinde bir günaha gireceğini ve bu günahtan arınması için uzun bir süre tövbe etmesi gerektiğini göstermektedir.

Rüyada şeytan görmek dedikodu ve iftiraya da yorulmaktadır. Yakın bir zamanda iftiraya uğrayacağınıza ve aklanmak için uzun uğraşlar vereceğinize yorumlanır.

]}
Etiketler
Photo of Serenay
Serenay
Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı