Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada seks yapması, hamileyken rüyada cinsel ilişkiye girmekHamilelikte rüyasında kadının başka erkekle sevişmesi

Hamilelikte bastırılmış duygular veya cinselliğe verilen aralar özellikle fantezi düşkünü, seks düşkünü kadınlarda cinsel içerikli rüyalar görmesine, yabancı erkekle seviştiğini görmesine neden olabilir.

Yabncı bir adamla rüyasınsa sevişen kadın için tanıtığı biriyle cinsellik yaşamışsa o kişi ile bir konuda iş birlikteliğinde bulunabilir. Çoğu zaman bu rüyalar kocası tarafından ihmal edilen sevişmelere ara verilen kadın tarafından daha fazla görülür.

Rüyada Hamilenin Zina Yaptığını Görmesi

Rüyada zina etmek hainlik olarak yorumlanır. Bu hainlik eşe, dosta, akrabalara veya kendine olabilir. Ayrıca bu rüya hırsızlığa da işaret eder. Rüyayı gören kişi haram mal yiyecek veya yemiş olabilir.

Rüyada hamilenin zina yaptığını görmesi tanıdığı biriyle zina ediyorsa o kişinin malını alacağına delalet eder. Zinayı yaparken uğraşıp da bulunduğu ortamdan çıkamayan kişinin vefat edebileceğini söyleyebiliriz.

Kendi kocasından başkası ile zina yaptığını gören kadın, o zina yaptığı kişiye bir iş emanet edecek ve o işte onu vekil kılacaktır. Bu rüya bazen de cinsel dürtülerin insanı yoklamış olması sonucu görülebilir, böyle bir durumda olumlu düşünüp önlemler almak gerekebilir. Kendinizin değil de eşinizin zina yaptığını görmeniz, eşinizin sizi ihmal ettiği anlamına gelir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir