Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada savaş görmesi, hamileyken rüyada savaş görmek

Hamile kadının rüyada savaş görmesi, hamileyken rüyada savaş görmek

Hamilenin rüyasında savaş görmesi

Eşi asker olan hamilenin psikolojik olarak etkilenmesinden dolayı çokça görülen rüyalardandır. İçinde bulunduğumuz şartlarında getirdiği durumlar yine aynı şekilde hamilenin savaş görmesine neden olabilmektedir. Durduk yere bir hamile rüyasında savaş, cephe, asker görüyorsa bebeğin erkek olacağına da ayrıca bir işaret olarak görülebilir.

Rüyasında savaş gören hamilenin yorumu şu şekildedir;

Rüyada hamilenin savaş görmesi

Rüyada savaş görmek çok farklı yorumcular tarafından farklı farklı yorumlanmıştır. Rüyada hamilenin savaş görmesi ise yorumcular tarafından fitne ya da fesat bir yakına işaret etmektedir. Rüyada görülen savaş, iki ulus birbiri ile savaşıyor ise salgın bir hastalığa yorumlanmaktadır.
Eğer görülen savaşta o ülkede yaşayan halk devlete karşı bir savaş açmışsa bu da o ülkeye bolluk ve bereket geleceğine yorumlanmaktadır. Ama rüyada görülen savaşta halk kendi içerisinde bir çatışma ve savaş içerisindeyse bu da tam tersi olarak yorumlanır. Yani o ülkeye huzur ve barış geleceğine işaret etmektedir.

Hamile kadın rüyasında savaş görmesi bebeği için bir sorun olmayacağını sağlıklı bir şekilde bebeğin dünyaya geleceğini işaret etmektedir.

] }
Henüz Yorum Yok