Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada şarkı söylemek, hamileyken rüyada şarkıcı olduğunu görmek

Hamile kadının rüyada şarkı söylemek, hamileyken rüyada şarkıcı olduğunu görmek

Hamilenin rüyasında şarkı söylemesi

Şarkıyı ister gebe olun isterseniz bekar olun nerede söylerseniz söyleyin mutlusunuz demektir. Hüzünlü şarkılarda olabilir, hareketli pop şarkılarda olabilir, eğer rüyanıza giriyor veya girdiyse ya gamsız kedersizsiniz ya da müzisyen. Durduk yere rüyanızda şarkı sözleri mırıldandığınızı gördüğünüzde mutlu olacağınız bir haber gelecek demektir. Hamile değilseniz hamile, beklediğiniz bebek cinsiyesi varsa olacağına veya bir başka mutlu haber alacağınıza işaret eder.
Rüyada Hamilenin Şarkı Söylemesi

Rüya da şarkı söylemek keyfe, rahata, sevince, kısa bir süre sonra sevinçli bir haber almaya işaret eder. Bir şarkıyı dinlemek ve söylemek çok geçmeden sevindirici bir haber almaya, koro ile şarkı söylediğini görmek ise milli bir davanın hallolacağına ve müjde alacağınıza yorumlanır.

Rüyada hamilenin şarkı söylemesi anne adayının kendini teselli ettiğini gösterir.  Anlamsız, boş, kuruntulu, şeytani sözler söylemek yalana delildir. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmenizin gerektiği ve yalanın getirebileceği kötü durumlardan, hadiselerden korunmaya çalışmanız rüyanızın yol göstericiliğine inanmanızdır.

Ünlü bir şarkıcı ile şarkı söylemek, elinize çok para geçeceğine ve sevineceğinize, sokakta uygunsuz yerlerde şarkı söylemek ise üzüleceğinize, kederleneceğinize, moralinizin bozulacağına işarettir.

] }
Henüz Yorum Yok