Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada pencere görmesi, hamileyken rüyada kırık pencere görmek

Hamile kadının rüyada pencere görmesi, hamileyken rüyada kırık pencere görmek

Hamilelikte rüyada pencere görmek

Hamilelik haftaları içerisinde pencere gören kadın için pek hayırlı bir rüya olduğu söylenemez. Pencerenin açılarak huzur vermesi veya rüya sahibini rahatlatması, pencereden güneş ışığı, aydınlık gelmesi gibi huzur veren görüntüler görmek hayırlı rüya olarak kabul edilir.

Rüyada pencereden bakarken düşmek veya pencerenin açılmasıyla huzursuzluk vermesi sıkıntılar, hastalık gibi problemlerin yaşanabileceğine dair işaretler verir.
Rüyada Hamilenin Pencere Görmesi

Rüyada pencere görmek hayırlı olabilir. Pencere büyük ve geniş ise hayırlar da büyük olur ama pencere oldukça dar ise sıkıntılardan kaynaklı kötü hallere işaret edebilir.

Rüyada hamilenin pencere görmesi pencerenin eski ve çok küçük olması durumunda kötüdür ama diğer durumlarda pencere görmek iyidir. Pencereyi açıp hava aldığınızı görmeniz ferahlık arzuladığınıza ve sıkıntı içinden kurtulmak istediğinize delalet eder. Yeni bir pencere görmek yeni bir mal alıp mutlu olacağınıza, kırık pencere görmek hasta olabileceğinize yorulur.

Bazen de pencere çok mutlu olmaya ve sevinçli haberler almaya, sıkıntılara ara verip umut ile yaşanacağına tabir olunur. Pencereden düştüğünüzü görmeniz sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiği ve ağır yükler kaldırmamanız gerektiğinin işaretidir.

] }
Henüz Yorum Yok