Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada parti görmesi, hamileyken rüyada eğlence görmek

Hamile kadının rüyada eğlenceye katıldığını görmesi

Gebelik öncesinde hızlı bir yaşam tarzı olanların veya eğlence, parti düşkünü olan hamile kadınların gebeliğin getirdiği kısıtlamalar yüzünden rüyada bir parti veya eğlenceye katıldığını görmesi bilinçaltı düşüncelerin rüyaya yansıması olabileceği gibi çeşitli tabirlerle de yorumlanmaktadır.

Rahatına düşkün ve özgürlüğüne düşkün olan kadınlarda bu tür rüyalar görülmesi normal rüya olarakta kabul edebilirsiniz. Eğlence ve kalabalık partiler şu şekilde yorumlanır;

Rüyada Hamilenin Eğlenceye Katılması

Rüyada görülen her türlü oyun ve eğlence dünya hayatının aldatıcılığına ve geçiciliğine işaret eder. Sonu üzüntü ile bitecek işlere, gayretlere, boşa çıkacak hayallere delalet olur.

Rüyada hamilenin eğlenceye katılması beden ve ruh sağlığının işaretidir. Gece ve gündüz anne adayının rahatına düşkünlüğü, zevk ve eğlenceye bu rüya yorumlanabilir. Rüyada sünnet eğlencesi görmek neslin ve zürriyetin devam edeceğinden haber verir. Bazen de bu rüya sünnet eğlencesi olması sebebiyle bir erkek çocuk doğurmaya tabir olunur.

Çok coşkulu bir eğlence görülürse, maddi kayıp ve sıhhat sorunlarının başınıza gelebileceğini ifade eder. Rüyada eğlence parkı görmek, son dönemlerdeki sıkıntılarınızın sona ereceğine ve eski rahatınıza kavuşabileceğinize yorumlanır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu