Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada ölü görmesi, hamileyken rüyada ölü görmek

Hamile kadının rüyasında ölü görmesi, rüyada ölü görmek

Gebelik haftalarınız içerisinde ölü veya ölüler gördüyseniz korkmanıza gerek yok. Normalde ölümlü rüyaların ömrü uzattığı söylenir. Gebelikte de yine ölü görmek hayırsız rüya ile yorumlanmaz aksine hayırlı rüya olarak tabir edilir. Bebeğinizin doğumla birlikte getireceği bolluk ve bereketinde ayrıca habercisi olacaktır.

Hamile kadının rüyasında ölü görmesi şu şekilde rüya tabiri olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamilenin Ölü Görmesi

Rüyada görülen ölü kötü bir şey olarak algılansa da olumlu olarak tabir edilir. Görülen rüya her ne kadar ürkütücü olsa da yorumu iyi ve güzeldir.

Rüyada hamilenin ölü görmesi çok hayırlıdır ve zafere işaret eder. Aynı zamanda zor geçirilen günlerden, sıkıntılı durumlardan da kurtulmaya işaret eder. Ölü birine bir şey almak ya da vermek bolluk içinde yaşayacağınıza, ölü kadını doğururken görmek güzel bir haber alacağınıza, uzun zamandır görmediği bir akrabanızdan haber almaya, ölmüş bir adam görmek ise sevilen bir dostu kaybetmeye delalettir. Bir ölünün rüyada ölüp tekrar canlandığını görmek de güzel bir haber almaya ve bozulmuş olan işlerin tekrar düzene gireceğine işarettir.

Not: Rüyanızda iyi güzel şeylerde görebilir, kötü rüyalarda görebilirsiniz. Gebeliğin rüyalarla dolu geçmesinin altında östrojen hormon seviyelerindeki değişimler, içinizde bir canlı olması, uyku düzeni ve yaşam tarzınızın değişmesi gibi birçok neden etki edeceğinden tuhaf ve garip rüyalarla karşılaşmanız muhtemeldir.

Hayırsız olarak “şer rüya” dediğimiz rüyaları asla bebeğinize yorumlayarak negatif enerjileri toplamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu