Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada namaz kılmak, hamileyken rüyada namaz kıldığını görmek

Hamile kadının rüyada namaz kılmak, hamileyken rüyada namaz kıldığını görmek

Hamilelikte rüyada namaz kılmak

Gebelik haftaları içerisinde namaz kıldığını gören kadının bir güç tarafından korunduğuna tabir olunur. İşlerinin sağlamlaşacağı, helal kazançların artacağı ve yapacağı işlerde başarılı olacağı anlamı çıkarılır. Namazı toplu halde kıldığını görmek çevresi tarafından sevilen insan olduğunu gösterir.

Namaz kılarken okuduğu duaları hatırlamak ise, Dini konusunda daha çok bilgi sahibi olacağına işaret edilir.
Rüyada Hamilenin Namaz Kıldığını Görmesi

Rüyada namaz kılmak namazın farz, nafile veya sünnet olmasına bağlı olarak tabir edilebilir.  Farz namaz kılmak memuriyete, büyük işler yapmaya, güzel makama erişmeye işaret eder. Ayrıca emirleri yerine getirmeye ve Allah’tan korkmaya delalet eder.

Rüyada hamilenin namaz kıldığını görmesi, eğer namazda yapılması gerekenleri tam olarak yapıyorsa borcunu öder ve çirkin işlerden sakınır.

Oturarak namaz kılmak acizliğe ve korkmaya işaret eder. Kişinin cenaze namazı kıldığını görmesi güzel haberler alacağına, iyi işlere imza atmaya ve bunlar olurken de çevresindeki insanların bu işlere şahit olup, doğrulamasına yorumlanır. Sabah namazının kılındığının görülmesi ise esenlik ve mutluluk demektir. Rüya sahibi bu rüyayı görür ise hayırlara dahil olur

] }
Henüz Yorum Yok