Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada musluk görmesi, hamileyken rüyada çeşme görmek

Hamilelikte rüyada musluk görmek

Çeşme gören hamile kadının eğer musluğu açarak bir kab doldurduğunu görmesi bolluk bereket gelecek anlamına gelir. Görülen rüya hayırlı bir rüyadır. Musluktan pis, kirli su aktığını görmek sıkıntıya işaret eder. Temiz ve berrak akan su ise bereket anlamına gelir.

Rüyada Hamilenin Musluk Görmesi

Rüyada musluk görmek iyiyi, hayra, güzele, bolluğa, işlerin hallolacağına ve güzel haberler alınacağına işarettir. Musluktan devamlı akan su devamlı olan gelir demektir.

Rüyada hamilenin musluk görmesi bolluk ve bereketin işaretidir. Temiz su akmasını görmek kolaylıkla gelen paraya, mala ve nimete delalet olur. Pis ve çamurlu su akmasını görmek ise göz konulan para ve haram para demektir.

Musluktan su kesildikten sonra tekrar akmaya başlarsa, sıkıntıdan sonra gelecek bolluk ve bereketin işretidir. Bir yerde sıra sıra dizilmiş musluklar görmek, hayırlı işlerin olacağına yorumlanır.  Bu rüya sahibi belki de zengin olacak ve büyük hayırlar işleyecektir. Bu durumda kişinin vakıf, dernek gibi kuruluşlar kurması ihtimali vardır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu