Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada mezarlık görmesi, hamileyken rüyada mezar görmek

Hamile kadının rüyasına mezar girmesi

Hamilenin iç dünyasını gösteren rüyadır. Hamilenin inançları ile akalı olarak günahların ve sevapların gözden geçirlmesini haber verir. Rüyanın bebeğin cinsiyeti veya sağlığı ile bağdaştırmamak önemlidir. Bilinçaltına yerleşen psikolojik düşüncelerinde sonucu olarak ortaya çıkabilir.

Rüyada Hamilenin Mezarlık Görmesi

Rüyada mezarlık görmek kişiye manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir. Mezarlık gezmek, mezar kazmak, mezara girmek gibi durumlar genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı bir takım hatalar sonucu vicdan muhasebesi yaptığının işaretidir.

Mezarlık görmek bazen de yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurma çabasını temsil eder. Rüyada hamilenin mezarlık görmesi anne adayının hamilelik süresince hayatında denge kurmak istemesi ve ahiretini de düşünerek ölüm için hazır olması gerektiği gibi düşünceler sonucudur.

Temiz ve düzenli bir mezarlık görmek hayır ve feyze, yıkı dökük olan kötü görüntüdeki bir mezarlık ise vurdumduymazlığa, şer ve şiddete delalet eder. Mezarlıkta herhangi bir şey bulmak ganimete işarettir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu