Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada koştuğunu görmesi, hamileyken rüyada koşmak

Hamile kadının rüyasında koşması

Koşmak gebelikte veya gebelik öncesinde de birşeylerde kaçmak ve sonucunda onunla yüzleşmesi anlamına gelir. Hayırsız gibi görünen sorunlarla yüzleşerek hayra çevrilebilir. Kaçıp kurtulmak yerine sorunun üzerine gidilmesi huzura eişmeyi sağlayabilir.

Rüyada Hamilenin Koşması

Rüyada hamile kadın kendini koşarken görüyorsa bu hayırlı ve sevinç veren olayları işaret etmektedir.

Rüyada hamilenin koşması komşuları ile sorunlar ve dargınlıklar yaşayan kişilerin büyük bir sevinç ve eğlence ortamıyla bu dargınlıklarına bir son vereceğine ve mutlu huzurlu günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir. Diğer bir anlamda ise aile içi dargınlıkların bebeğin doğmasından sonra biteceğine ve yeni bebeğin birleştirici ve affedici bir etkiyle dünyaya geleceği manasına gelmektedir.

Hamile kişi rüyasında koştuğunu görüyorsa o kişi gizlediği ve gün yüzüne çıkarmadı bir sırrı ya da sorunuyla yüzleşme vaktinin geldiğine ve çok yakında o sorun ile yüzleşmeye hazır olması manasına gelmektedir. Kişi dikkatli olmalıdır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu