Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada köpek görmesi, hamileyken rüyada köpek görmek

Hamile kadının rüyada köpek görmesi, hamileyken rüyada köpek görmek

Hamile kadının rüyasına köpek girmesi

Gebelikte rüyada köpek görmek köpeğin, siyah köpek, beyaz köpek, kuduz köpek, yabani ve vahşi köpek, köpek yavrusu, evde köpek beslemek gibi rengine ve özelliğine göre yorumlanır. Köpeğin kuduz ve siyah oluşu sıkıntılara delalet ederken, beyaz köpek hakkında konuşulmaya işaret eder. Evde evcil veya yavru köpek görmek genel anlamda sadakati ve huzuru gösterir.

Köpekler sadık hayvan olduklarında rüyayı görüş biçiminize göre hayırlı veya hayırsız rüyayı kendiniz yorumlayabilirsiniz. Sizi mutlu eden köpekse huzur, korkutan hatta kaçmanıza neden olan bir korkunç köpekse sıkıntıya işaret eder. Bu iş ve ev yaşantınıza yansıyan sıkıntılarında rüyanıza yansımasıdır.
Rüyada Hamilenin Köpek Görmesi

Rüyada köpek görmek sadakatle tabir edilir. Bazen de günah işlemeye cesaretli, zevk ve sefaya düşkün bir kimseye işaret eder.

Rüyada hamilenin köpek görmesi eşine, çocuklarına sadık olacak bir anneye ve bu annenin rahatına da düşkün olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen köpeğin rengine göre de durum değişebilir. Siyah bir köpek görmek bazı kişilerden gelecek sıkıntıları ve bu kişilerin yabancı olabileceğini gösterir. Bu tanınmayan kişilerin rüyayı gören kişi hakkında kötü düşüncelere sahip olduğu bir gerçektir.

Rüyada beyaz köpek görmek rüyayı gören kişinin çalıştığı iş yerinde onun başarısını çok kıskanan ve art niyet besleyen insanlar olduğu anlamına gelir. Rüya, kişinin kendisini tüm kötülüklere karşı koruması gerektiğine işarettir.

] }
Henüz Yorum Yok