Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada konser görmesi, hamileyken rüyada konserde olmak

Hamile kadının rüyada konsere gitmesi

Hamilenin rüyasında konserde eğlendiğini görmesi hayallerinin boşa çıkacağı anlamına gelir. Eğer özlem duyup konser yoksunuysanız rüyanıza bilinçaltı olarakta yerleşebilir ancak konser ve konser alanları şu şekilde yorumlanır;

Rüyada Hamilenin Konser Görmesi

Rüyada görülen her türlü oyun ve eğlence dünya hayatının aldatıcılığına ve geçiciliğine işaret eder. Sonu üzüntü ile bitecek işlere, gayretlere, boşa çıkacak hayallere delalet olur.

Rüyada hamilenin konser görmesi sağlık ve sıhhatten haber verir. Anne adayının rahatına düşkünlüğü ve kolay mal elde ettiği anlamına gelir. Meşru bir şekilde eğlenmek ruh ve beden sağlığına işaret eder. Rüyada eğlence mekanlarında vaktinizi sarf ettiğinizi görmeniz sahte arkadaşlığa, hayatınızın tehlikede olduğuna yorumlanır. Bu eğlence, toplum ile ilgili haber, söz, konuşma ve dedikodu işaretidir. Bu rüyada görülen insanlar iyi giyimli temiz insanlar ise iyi bir haber alınacağına ama insanların üstü başı pis, yırtık ise haber üzücü olacaktır.

]}
Etiketler
Photo of Global
Global
Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı