Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada kızı olduğunu görmesi, hamileyken rüyada kız bebek görmek

Hamilelikte rüyada kız bebek görmek, hamile kadının rüyada kız çocuğu görmesi, hamilenin kız bebek görmesi

Hamile kadının rüyasında kız bebek görmesi genel anlamd iyidir. Hamile kadının rüyada kızı olacağını öğrenmesi, rüyada kız bebek görmek, kız bebek gören anneler, rüyaya kız bebek girmesi, hamilelikte kızı olduğunu görmek, kız çocuğu görmek genel anlamda bolluk bereket anlamına gelir.

Rüyada Hamilenin Kızı Olması

Bu rüya genelde olumlu bir rüyadır. Hayırlara yorulabilecek bir durumdur. Hamile olan anne adayının bebeğinin cinsiyeti belli değil ise çocuğun kız olacağı anlamına da gelebilir. Rüyada Hamilenin Kızı Olması kız çocuklarının bolluk ve bereket getirmesi sebebiyle oldukça hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüyanın hamile tarafından görülmesi yeni doğacak çocuğun rızkı ile geleceği ve evinin bol nimet göreceği anlamına gelir. Kız çocuk müjde ile de yorumlanır. Rüyanız müjdeli bir haber alacağınıza da dalalet edilir. Rüyada iki tane kız çocuğunun olduğunu görmek çifte müjde anlamına gelir. Aynı zamanda hem maddi hem manevi anlamda sevineceğinize bunun da size çifte müjde olacağını söyleyebiliriz. Hamile anne adayının kız çocuğu olmasını çok istemesi rüya görmeyi sağlamış olabilir. Aslında kızı olmayacakken böyle bir rüya görmesi bu olayı çok isteyip kafasında çok kurmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Rüyada kız bebek görmek hayırlı mı?

Rüyasında kız bebek doğurduğunu görmek veya kızı olduğunu görmek hayra işarettir. Bolluk, bereke, zorlukların feraha ermesi anlamına gelir. Evinizde azalan şeylerin katlanarak artacağını anlatır.

Rüyada kız bebek emzirdiğini görmek

Hamile rüyasında kız bebek emzirirken kendini görürse hayırlı bir işe yorulur. Kız bebeğin başkasının olduğunu ama kendinin iyilik yaptığını görmesi hak edilen bir cezanın yerine geleceği, para sıkıntısı varsa geçeceği, darlıktan borluğa gidileceği anlamına gelir. Kız bebek görmek aslında bir müjdedir.

Rüyada kız bebek görmek erkek çocuğu olacağını mı gösterir

Rüyaların tersine yorulduğu olur. Erkek bebek görenlerin kız, kız bebek görenlerinse erkek bebek doğuracağı sıkça söylenir. Burada rüyanın tutma oranı yarı yarıyadır. Anneniz, teyzeniz, ablanız rüyasında gördüğü bebeğin tersinin çıkmasını tutturmuş olabilir ama çok kapılmamak iyidir.

Yine bir başka görüş, rüyada kız bebek gören annenin kendisine benzeyen bir kızı olacağını söylemektedir.

Kız bebeği beşikte bağlı görmek;

Sıkıntıya işaret eder. Bir hastalık veya sorunlar yaşanacağını gösterir.

Ayrıca şunları gözden kaçırmayın;

Bebeğin cinsiyetinin belli olmadığı dönemlerde çok istediğiniz erkek veya kız bebek varsa bu düşünce size rüyalar olarak yansır. Üzerine çok fazla düşmeden sağlıklı olması için dua etmeniz daha makbuldur. Çok üzerine düşerseniz sıkça rüyalar görmeniz doğaldır. Bugün erkek bebek diğer gün kız bebek görürsünüz ve rüyanızı neye yoracağınızı şaşırırsınız.

Bebek görmek, emzirmek, iyilik yapmak, sevmek genel anlamda hayırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu