Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada kiraz ağacı görmesi, hamileyken rüyada kiraz görmek

Hamile kadının rüyasıne kiraz ağacı girmesi

Rüyasında kiraz ağacı, kiraz yediğini gören kadın eğer aşerdiğinden kiraz olan rüya görmüyorsa rüyada kiraz görmek hayra yorulur. Hamilelikte zorluk yaşanmayacağına ayrıca kiraz görmek cinsiyet olarak kız bebeğine işaret etmektedir. Al yanaklı bir kızınız olabilir.

Rüyada Hamilenin Kiraz Ağacı Görmesi

Rüyada kiraz ağacı görmek ve oradaki kirazlardan yemek çok mutlu olacağınıza ve yüzünüzden gülücüklerin hiç eksilmeyeceğine delalet eder. Bazen de dualarınızın kabul olacağı anlamına gelebilir. Rüya sahibinin alın teri ile para kazandığına veya helal lokma yediğine işaret eder.

Rüyada hamilenin kiraz ağacı görmesi doğacak çocuğun bereket getireceği ve büyüdüğün de ise kısmetinin bol olabileceği anlamına gelir.

Rüya da kiraz ağacından kiraz toplamak rüya sahibinin rahat bir geçim yaşayacağına ve bu konuda sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır. Rüya aynı zamanda hamile anne adayının kolay bir hamilelik geçireceği ve doğacak olan çocuğun kız çocuğu olabileceğine tabir olunur. Bu rüya isteklere, hayallere hayırlısı ile kavuşmanın ve helal lokma yemenin işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu