Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada kedi görmesi, hamileyken rüyada kedi görmek

Hamile kadının rüyada kedi görmesi 

Rüyada görülen kedinin uğursuzluk getirdiği bilinsede aslında bir bir hırçınlık taşıdığıda bilinir. Birçok rüya tabirlerinde kedi görmenin hırsızlık, kin, düşman gibi çeşitli yorumlarını ve tabirlerini okuyabilirsiniz. Kedinin nankör olduğunu gizli düşmanlarınızın olduğu veya olacağı gibi çeşitli yorumlara tanıklık edebilirsiniz. Gebenin rüyada kedi görmesi veya evde kedi ile meşgul olduğunu görmesi öyle düşündüğünüz gibi hayırsızlıklarla dolu şer olarak yorumlanmamalıdır.

Rüyada Hamilenin Kedi Görmesi

Bu rüyanın üç farklı yorumu vardır. Birinci hırs ikincisi düşmanlık ve üçüncüsü keder ve hüzündür. Hamile bir kadın kedi görürse o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine, rüyayı gören kişinin vücudunun zinde ve kuvvetli olmasına işaret eder. Doğacak çocuğun hırslı olması veya annenin bir hırsının olduğu anlamına da gelir. Çevresinde anneye kötülük yapmak isteyen ona kin besleyip düşmanlık arzusunda kişiler olabilir. Anne adayı etrafındaki insanların kırıcı sözlerinden kederlenip hüzünlenebilir.

Rüyada hamilenin kedi görmesi kedinin rengine göre farklı yorumlanır. Yeşil ve beyaz bir kedi etrafınızdan iyilik göreceğinize ve giriştiğiniz işlerde muvaffakiyet sahibi olacağınıza işaret eder. Siyah kedi görmek ise biriyle yaşayacağınız sevgi dolu muhabbete delalet eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu