Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada kaza görmesi, hamileyken rüyada kaza görmek

Hamile kadının rüyasında kaza yapması

Hamilelik haftaları içerisinde bir kaza yaptığınızı görmek doğal olarak korkmanıza ve kötü sonuçları olacağına düşünmenize yol açabilir ama rüyada kaza görmek öyle düşündüğünüz gibi olumsuzluklar taşımaz.

Hamile kadın rüyada kazayı kendisi yapmış olarak görürse dikkatli olmalıdır. Tıpkı rüyada gördüğünüz gibi bir kaza ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada Hamilenin Kaza Görmesi

Rüyada kaza geçirdiğini görmek ve bir kazaya tanık olduğunu görmek hayra yorumlanmaktadır. Hayata yeniden başlayacak ve yeni kararlar alarak daha mutlu alacağınız anlamını taşımaktadır. Fakat rüyada kaza geçirdiğinizi gördüğünüz sıralar da bir yolculuk planınız var ise çıkmamanızı öneririz.

Rüyada eşinin trafik kazası geçirdiğini görmek ise zorlukların aşılacağını ve temiz bir gelecek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamilenin kaza görmesi gebeliğinin zorlu dönemden geçeceğini fakat doğum ile birlikte bu sorunlardan tez bir şekilde kurtulacağına işaret etmektedir. Hamilenin kazaya şahit olması ise hayra yorulmakta olup, sıkıntılarından kısa süre içersin de kurtulmasına işaret etmektedir. Kazada kan görmesi ise rüyanın bozulmasını sağlar ve rüya geçersiz olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu