Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada kavga görmesi, hamileyken rüyada tartışmak

Hamile kadının rüyada kavga görmesi, hamileyken rüyada tartışmak

Hamile kadının rüyasında kavga etmesi

Kavganın ne şekilde görüldüğü önemlidir. Tıpkı rüyada kavga ettiğiniz kişi ile gerçekte de kavga edebilirsiniz. Biriyle tartışma yaptığınızı hararetli tartıştığınızı gördüğünüz kişi arkanızdan iş çeviriyor olabilir veya makamınızda ya da size kazanç sağlayan durumlarınızdan faydalanmak istiyor olabilir. Kavga edip barışmak sorun kalmadığını gösterir.

Yine psiklojik olarak tartıştığınız birinin rüyanıza girme ihtimalide bulunduğundan dikkate almalısınız. Sizi etkileyen bir olay rüyanıza girdiyse dert etmeyin. Kavgada veya tartışmada üstün gelmek sizin kazanacağınıza tam tersi ise kaybedeceğinize işaret eder.
Rüyada Hamilenin Kavga Görmesi

Rüyada kavga gibi karışık olayların görülmesi rüyanın gidişatına bağlı olarak farklı yorumlanır. Kavga edilip ardından barışılıyorsa hayırlı bir haber alınabilir. Küs olanlar barışabilir ve özellikle uzakta olanlar kavuşup barışabilir. Bazen de bu rüya kıtlığa işaret eder. Geçimi zor günler görülebilir.  Başa gelecek zor günlerden ve sıkıntılı günlerden haber verebilir.

Rüyada hamilenin kavga görmesi içinde bulunduğu buhranlı hali ifade eder. Kişi kendisi ile eşi ile veya akrabaları ile olumsuz iletişim halinde olabilir. Kendi içinde yaşadığı kavgalar, olumsuz düşünceler de bu rüyayı görmeyi sağlar. Kişi olumlu düşünceler içinde olup, kendi kendini motive etmeyi öğrenebilirse bu rüya hayırlara yorulur ve kişi refaha kavuşmuş olur.

] }
Henüz Yorum Yok