Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada kapı görmesi, hamileyken rüyada kapı görmek

Hamile kadının rüyasına kapı girmesi

Hamilelik haftaları içerisinde rüyasında kapının ne şekilde görüldüğü önemlidir. Eğer bu kapı sizi korkutmadıysa sorun yok demektir. Korkunç kapılar, perili, cinli gibi sizi rahatsız eden kapıları görmek veya açmaya korktuğunuz bir kapının rüyanıza girmesi yanlış tercihler yaptığınıza veya yapacağınıza işaret edebilir.

Rüyanıza giren kapının açılması, aydınlık olması kısaca bu kapı eğer sizi huzurlu ve mutlu edecek şekilde rüyanıza girdiyse rüyanız hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Hamilenin Kapı Görmesi

Rüyada kişi kapı görüyor ise kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler olacaktır ya da kişinin maddi durumunda olumlu değişiklikler olacaktır.

Rüyada hamilenin kapı görmesi kişinin hayatına yeni fırsatlar çıkacaktır ve kişi bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmelidir. Rüyada kişiler kapı görüyorlar ise yeni bir ev de alacakları anlamına gelmektedir.  Kişinin maddi durumunda bir düzelme olacaktır ve yükselişe geçecektir. Manevi olarak da kişiler bu aralar hissiyatlıdır ve kalp gözleri açıktır.

Kişi kapı sembolü ile büyük bir insandan destek görecektir ve maddi anlamda da rütbe edinecektir. Konum olarak iş hayatında ilerleme ve resmi kurumlarda iş bulma anlamı da taşıyan bir semboldür. Oldukça olumlu bir sembol olan kapı ile kişinin hayatında yeni bir dönem başlayacaktır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu