Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada kan görmesi, hamileyken rüyada kan görmek

Hamile kadının rüyada kan görmesi, hamileyken rüyada kan görmek

Hamilenin rüyasında kanama olması veya kan görmesi

Hamile kadının rüyada kanlı bir elbise veya kanama olduğunu görmesi hem rüyanın bozulduğu anlamına gelirken hem de sıkıntılara işaret edebilir. Üzüntülü bir durumla karşılaşacağı veya sorunlarla boğuşacağı anlamı taşıyabilir. Hamilelik haftaları içerisinde görülen kan ile alakalı rüyaları bebeğe yormamakta fayda var. Hamilenin kendisi veya ailesi ile alakalı sorun veya dert görülebilir.

Genel olarak gebelik haftalarında görülen kanama, kan lekesi ve kan aktığının rüya tabirleri ve yorumları şu şekildedir;
Rüyada Hamilenin Kan Görmesi

Hamile kadın rüyasında kan gördüyse bu rüya gören kişinin aile hayatında hem de iş hayatında sıkıntı ve keder ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüyada hamilenin kan görmesi ise bu maddi ve manevi anlamda bir süre sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir. Büyük üzüntülere hazırlıklı olunmalıdır ve bu uzun bir sürebilmektedir. Hamile kadın rüyasında kanaması olduğunu gördü ise bu da o kişinin büyük umutlar ile beklediği bir olayın dedikoducu, nerede ne yapacağını bilmeyen bir arkadaşı yüzünden bozulacağına işaret etmektedir. Boşa giden bu emekleri heba eden kişiyle arasına mesafe koyması gerektiğine de işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre de bebeğinizin kız olacağına ve uzun süreli mutlu bir aile hayatı yaşanacağı manasına gelmektedir.

] }
Henüz Yorum Yok