Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada kaçtığını görmesi, hamileyken rüyada kaçmak

Hamile kadının rüyada kaçtığını görmesi, hamileyken rüyada kaçmak

Hamile kadının rüyasında kaçtığını görmesi

Daha çok stresli anne adaylarının gördüğü rüyalardandır. Düşük riski olan veya zor bir gebelik haftaları geçiren hamileler sıklıklar koşuyor olmak, kaçıyor olmak, korkuyor olmak gibi rüyalarla karşı karşıya kalabilir. Rüya tabirlerinin önemli olduğu bilgi verdiği kadar rüyanın altında yatan psikolojik nedenlerede bakmakta fayda vardır. Rüyamda bunu gördüm sonuç bu olacak demeden önce rüyanın görüldüğü gecesinin öncesine bakmakta fayda var. Acaba rüya görmenize neden olan üzüntü, stres, korku veya başka bir durum yaşadınız mı.

Genel olarak hamilenin rüyada kaçması şu şekilde yorumlanır;
Rüyada hamilenin kaçması

Rüya gören kimse rüyasında kendini kaçarken görüyor ise bu Allah’a yönelmeye ve tövbe etmeye yorulmaktadır. Rüyada hamilenin kaçması ise düşük tehlikesi yaşayan anne adaylarının Allah’ın izni ile bebeklerini sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğine işaret etmektedir. Şayet rüya gören kişi hamile olmadığı halde rüyada kendisini hamile bir halde kaçarken görüyor ise bu o kişinin sorunlarından uzaklaşmak için farklı bir şehre gideceğine ama orada da sorunları ile yüzleşmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kişi eğer sorunlarından kaçmadan mücadele etmeye devam ederse bu savaşından galip çıkacağına ama kaçarak ve üstünü örtmeye devam ederek süreci uzatırsa uzun süre bu problemler ile boğuşmak zorunda kalacağı ve üzüleceğine işaret eder

] }
Henüz Yorum Yok