Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada işe gittiğini görmesi, hamileyken rüyada çalıştığını görmek

Hamile kadının rüyada işe gittiğini görmesi, hamileyken rüyada çalıştığını görmek

Hamile kadının rüyasında işyerinde çalıştığını görmesi

Eğer hamilelik yüzünden işe gidemiyor ve aklınız işyerinde kalıyor, çalışma özlemi çekiyorsanız rüyanıza yansıma olabilir. Böyle durumlarda rüya tabiri önemsiz kalabilir. İşe gitmeyen veya bir işyeri olmayan gebe kadının rüyasında işe veya işyerine gidiyor ya da çalıştığını görüyor olması hayırlı rüya anlamına gelir.
Rüyada Hamilenin Çalışması

Kişi rüyasında eğer çalıştığını görüyor ise uzun zamandır çalışmak istiyor ise bu isteği gerçek olacaktır.

Rüyada hamilenin çalışması ise bebeğinin oldukça bereketli geleceği anlamını taşımaktadır. Kişinin bebeğinin olması ile birlikte evine bolluk bereket gelecektir. Kişinin kendini çalışırken görmesi aynı zamanda kişinin terfi edeceği anlamında gelmektedir. Ya da kişinin maddi durumu kötü ise kısa sürede bu durum düzelecektir ve kişinin eline yüklü bir miktarda para geçecektir. Aynı zamanda rüyada hamile kişinin çalıştığını görmesi mutlu ve huzurlu bir hayata da işarettir.

Kişinin sürekli olarak dolu dolu bir hayatı olacaktır. Kişi hayatı boyunca nasipli ve bereketli bir evlilik yaşayacaktır. Çocuğu da kendi gibi nasipli biri olacaktır.

] }
Henüz Yorum Yok