Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada intihar görmesi, hamileyken rüyada intihar etmek

Hamile kadının rüyada intihar görmesi, hamileyken rüyada intihar etmek

Hamilelikte rüyada intihar görülmesi

Hamileyken rüyasında intihar olayının görülmesinden hayırlı bir tabir çıkarılmaz. Rüyayı gören gebe katının dua edip Allah’a sığınması gerekir. Aksilik, sorun, dert, tasa gibi bir durumla karşı karşıya kalabilir.

Daha dikkatli davranarak sorunlara karşı dirençli olmalısınız. Yine rüyaya etkilendiğiniz bir intihar haberi veya intihar olayının etkisi psikolojik olarak sizi etkilemiş olabilir. Rüyayı gören kadının son zamanlarda okuduğu veya gördüğü intihar girişimi veya olayı olup olmadığını düşünmesinde fayda var.
Rüyada Hamilenin İntihar Görmesi

Rüyada görülen intihar yakın zamanda karşılaşılabilecek sıkıntılı durumlara işaret edebilir. Rüyayı gören kişinin hayatının düzenli gidiyorken aksilik ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimali vardır. Bu rüya çok bunalımlı durumlarda görülebilir. Bir yerden düştüğünüzü görmeniz bu güne yaptıklarınızın boşa çıkacağına işret eder.

Rüyada hamilenin intihar görmesi gebelik sürecinde karşılaştığı zorluklardan artık kurtulmak istediği için olabilir. Bazen de bu rüya kötü haberler almaya endişe verici ve korkunç olaylar yaşamaya tabir edilir. Başa gelebilecek kötü durumlarda kişinin olayları etraflıca düşünüp mantıklı kararlar vermesi gerekir. Çok fazla stres altında ise sakinleşmek için olumlu düşünceler içinde olmak rüyanın sonucunun güzel olması için önemlidir. Aksi takdirde rüya sahibi daha fazla üzülebilir ve dönülmez yollara girebilir.

] }
Henüz Yorum Yok