Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada içki görmesi, hamileyken rüyada içki içtiğini görmek

Hamile kadının rüyada alkol alması, içkili olması

Gebenin kendisi ile alakalı bir rüyadır. Gebelik öncesi gece hayatına düşkün olan bir kadının veya alkol bağımlılığı veya alkol alım sürekliliği olan kadının rüyasında bira, rakı, viski, şampanyalar gibi çeşitli içkiler görmesi olabileceği gibi, sorumluluğunu yerine getirmeyen bir hamileyede işaret etmektedir. Gebelikte belirli sorumlulukları yerine getirerek düzene sokmanız önemlidir.

Rüyada Hamilenin İçki İçmesi

Rüyada görülen içki kötü alışkanlık olduğu için iyiye yorulmaz ve meşakkatsiz elde edilen mala ve rahat kişiliğe işaret eder. Su ile karıştırılan içki bazen haram bazen helal mal demektir.

Rüyada hamilenin içki içmesi gerekli önlemleri almayan, düzenli kontrollerini yaptırmayan bir anne adayına yorumlanır. Her geçen gün sağlığından endişe eden ama kötü alışkanlıklarını da bir türlü bırakamayan hamileler bu tür rüya görebilirler. Rüya, sağlıklı beslenmeye dikkat etmek ve zararlı alışkanlıklara da dikkat etmek gerektiğine işaret eder. Yol gösterici bu rüyaya itibar etmelidir. Kaderine razı olmak ve gerekli önlemleri almayı düşünmek ve bu durumu da olumlu düşüncelerle desteklemek rüyanın hayırlara yorulmasına yardımcı olur.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu