Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada hemşire görmesi, hamileyken rüyada ebe görmek

Hamilelikte rüyaya hemşire girmesi

Doğum zamanı yaklaşmakta olan kadınların, normal doğum mu yoksa sezaryen arasında kalan hanımların sıklıkla gördükleri rüyalardandır. Beyindeki bu düşünceler bilinçaltından kaynaklı olarak doktor, hemşire, ebe, ambulans, hastane, sağlık görevlisi gibi çeşitli kimliklerle çıkabilir.

Genel olarak hamile kadının rüyasına hemşire girmesi şöyle tabir edilir;

Rüyada Hamilenin Hemşire Görmesi

Rüyada hemşire görmek rüyayı gören kişinin yorgunluğuna ve sağlığındaki eksikliğe işaret eder. Bir hemşire ile konuşulması çalışmaktan dolayı kişinin yıprandığı ve artık dinlenmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada hamilenin hemşire görmesi şefkatli, merhametli, güler yüzlü, alçak gönüllü, çevresine karşı duyarlı bir kişi olarak tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin etrafında olan, onun isteklerine koşan, ondan yardımını esirgemeyen akrabalarından veya ailesinden bir kişiye işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin hırsı ve azmi sayesinde iyi yerlere geleceğine, en zor işlerin bile üstesinden geleceğine, sorunları aşıp zafer elde etmeye yorumlanır. Hemşire iyi giyinmiş ve bakımlı ise başarı ve gelişmedir.

Erkek hastabakıcı yardım görülecek bir dost demektir.

Hemşire rüyama girdi acaba bir sorun mu olacak, hemşire görmek hayır mı yoksa şer mi düşüncelerinden arının ve rüyanızı hayra yorun.

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu