Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada hayalet görmesi, hamileyken rüyada ruh görmek

Hamile kadının rüyasına hayalet girmesi

Korkularınız ve endişeleriniz rüyalarınıza cin, hayalet, ruh gibi varlıkların girmesine neden olabilir. Bilinçaltında yatanlar rüyanıza yansıyacağından psikolojik bir bunalım içerisindeyseniz korkutucu rüyalar görebilirsiniz. Eğer rüyalarınızde hayaletler ve ruhlarla uğraşıyorsanız abdestli olarak uyumanız ve dua ederek yatmanız huzur bulmanıza yardım edecektir.

Rüyada hamilenin hayalet görmesi

Rüyada görülen hayalet, cesaretsiz ve hayattaki bütün fırsatları cesaretsizliğinden dolayı kaçırmış olan bir kimseyi işaret etmektedir.

Rüyada hamilenin hayalet görmesi ise rüya sahibinin doğumdan korktuğu ve bu korku yüzünden düşük yapma ihtimali olduğuna işaret etmektedir. Rüyada tanıdığını bir kişiyi hayalet olarak gördüyseniz eğer, gördüğünüz kişiden umulmadık şaşırtıcı bir haber alacaksınız manasına gelmektedir.

Rüyada hamile bir hayalet gördüyseniz bu da çocuğu olmayan bir yakınınızın hamile kalarak düşük yapacağı manasına gelmektedir. Rüyada hayalet görmek bebeğinizin doğduğu zaman küçük bir rahatsızlık geçireceğine ama kısa sürede iyileşeceği manasına da gelmektedir. Tanımadığınız bir kişinin hayaletini gördüyseniz bu da bir dileğinizin gerçek olacağı manasına da gelmektedir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu