Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada hastane görmesi, hamileyken rüyada hastaneye gitmek

Hamile kadının rüyada hastane görmesi, hamileyken rüyada hastaneye gitmek

Hamile kadının rüyasında hastanede olması

Hastane ortamı normalde soğuk olarak görülebilir ancak hamilelikte hastane görmek, hastanede olmak veya hastaneye gitmek şerre yorulmaz. Hastanenin bakımsız veya korkutucu oluşu rüya sahibindeki sıkıntıya işaret edebilirken, bakımlı ve sağlıklı bir görüntüye sahip olması ise rüya sahibi için hayırlı sonuçları göstermektedir. Şunuda unutmayın; Hastane, eczane, sağlık ocakları gebeliğin son dönemlerinde doğumun yaklaşma stresi ile daha fazla görülmeye neden olabilir. Bu nedenle yorumlardan anlam çıkarmak yerine tabiri ne olursa olsun hayra yormalısınız.
Rüyada Hamilenin Hastane Görmesi

Rüyada hastane görmek ve ya hastanede bulunmak günahlardan pişman olmaya ve tövbe etmeye işaret eder. Dini yönden affedilebileceğinize ve Allah’ın merhametini kazanabileceğinize delalet olur. Bazen de hastane görmek güzel bir ölüm ile ölmeye ve kişinin ahiretinin iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada hamilenin hastane görmesi anne adayı için yeni bir işe girişmek ve düğün, nikah ya da başka bir etkinliğe katılmak olarak tabir olur. Bu etkinliklere katılmakta tereddüt ettiğinizi ifade eder. Rüyada temiz ve bakımlı bir hastane görmek daima sıhhat ve afiyete, hastanenin koridorunu görmek ise doğru bir yolda olunduğuna yorumlanır.

Hastane görmenin psikolojik yorumu da kişinin gençliğinde yaşadığı sıkıntıları düşünmesi ve gündeme getirmesidir

] }
Henüz Yorum Yok