Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada hasta olduğunu görmesi, hamileyken rüyada hastalanmak

Hamile kadının rüyada hasta olduğunu görmesi, hamileyken rüyada hastalanmak

Hamile kadının rüyasında hastalanması

Gebelikte veya gebelik öncesinde rüyada hasta olmak veya hasta olduğunu görmek cümle olarak biraz korkutu gelebilir ancak rüyada görülen hastalık hayırsız değildir. Dikkat edilirse görülen rüyayı hayra yorarak sağlığa dikkat edilmesi önemlidir. Hamilelikte rüyasında hastalanan gebenin rüya tabiri şu şekilde yorumlanmaktadır;
Rüyada Hamilenin Hasta Olması

Rüyada hastalık gören tam tersi sıhhat bulur ve sıkıntılarından, huzursuzluğundan kurtulur. Rüyada hamilenin hasta olması beden ve gönül rahatsızlıklarının hepsine ilaç bulmasına işaret eder ve dertlerden kurtulmaya, yeniden can bulmaya yorumlanır.

Hasta kişi eğer hastanede ise rüyanın anlamı günahlardan pişman olmak ve tövbe etmektir. Hasta kişi kanser olduğunu görürse uzun uzun düşünmeye, zorluk çekmeye delalet eder. Rüyada hasta, hastalığının uzadığını görürse hayırlara ulaşacak ve Allah (c.c)’n ondan razı olabilecektir.

Bazen de bu rüya sıhhati bozuk kişiye işaret edebilir ve gerçekten hasta olabilir. Bu rüyayı gördükten sonra anne adayının eğer sıhhatine ve beslenmesine dikkat ederse sıkıntı yaşamayacağı, kolaylıkla bebeğini dünyaya getirebileceğini söyleyebiliriz.

] }
Henüz Yorum Yok