Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada hac görmesi, hamileyken rüyada umreye gitmek

Hamile hadının rüyada HAC, UMRE görmesi

Hamileler için çok güzel bir rüyadır. Bu sadece gebelik haftaları içerisinde değil normalde de rüyasında hac, umre hayırla yorumlanır. Hamilelik haftaları içerisinde umreye, hacca giden kadın için hayırla tabir olunur.

Dertlerden arınma, günahlardan arınma, sıkıntıların geçmesi ve huzurlu günlere işaret eder.

Rüyada Hamilenin Hac Görmesi

Bu rüyanın üç tabiri vardır. Birincisi dinde doğruluk ikincisi güzellik üçüncüsü de kuvvet ve celal sahibi olmaktır. Genelde güzel ve hayırlı işlere yorumlanabilecek rüyalar arasındadır. Kişi kutsal topraklara gitmek istemiş ise bu rüyayı görmüş olabilir.

Rüyada hamilenin hac görmesi hayırlara, iyiliklere güzelliklere işaret eder. Rüya sahibi manevi olarak huzura erecek ve çevresinde de iyi bir insan olarak bilinecektir. Hac zamanında böyle bir rüya görmek daha hayırlıdır ve rüya sahibinin de bir gün hacca gitmesine işaret edebilir. Bu rüyayı gören kişi daha önce umreye gitmiş ise rüya, kişinin dualarının kabul olacağı, rahata ereceği, sıkıntılardan kurtulacağı, hayallerine kavuşacağı, kurtuluşa erebileceği manalarına gelir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu