Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada güldüğünü görmesi, hamileyken rüyada gülmek

Hamile kadının rüyada güldüğünü görmesi, hamileyken rüyada gülmek

Hamilelikte rüyada gülmek

Hamile olmasanız bile gülmenin hem ayıkken hem de uyurken sağlığa faydası vardır. Hamilelikte ise kadının gülmesi, gülerek uyanması, kahkaha atması gibi çeşitli şekillerde gülüşü hayra yorulur. Yine bazı rüya tabirleri gebelikte rüyada görmenin bebek cinsiyetinde kız olacağına dair yorumlar yapmaktadır.
Rüyada Hamilenin Gülmesi

Rüya gören hamile kadının rüyasında kendini gülerken görmesi bazen iyi şeylere bazen de kötü şeylere yorulmaktadır. Rüya gören kişi eğer hamile değilken kendini hamile olarak gördüyse bu iyi şeylere işaret etmemektedir. Uzun süredir yaşadığı kötü olaydan dolayı uzun bir süre gözyaşı dökeceği anlamı taşımaktadır. Fakat rüyada hamilenin gülmesi ise hamile kişinin çocuğunun cinsiyetinin kız olacağına ve uzun ömürlü sağlıklı bir bebek dünyaya getireceği manasına gelmektedir.

Rüya gören kişinin bebeği oldukça kısmetli olacak ve haneye bolluk bereket getireceği manasına gelir. Kız çocuğu alimler için de hayırlı ve bereketli olarak nitelendirilmektedir. Hatta erkek çocuklarından daha kısmetli oldukları ve anne babaya huzur getirdiğine inanılmaktadır.

] }
Henüz Yorum Yok