Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada gelinlik görmesi, hamileyken rüyada gelinlik giydiğini görmek

Hamilenin rüyada gelin olması

Rüyasında hamilenin gelinlik giymesi hayra yorulurken siyah gelinlik giymesi, beyaz gelinlik giymesi, kırmızı, sarı, mavi gibi tonlardaa gelinlik giydiğinde ayrıca renk tonlarına göre rüyanın yorumlanması gerekir. Hamileliğin son zamanlarında gelinlikli rüyalar daha fazla artabilir. Yine bu gelinlik giydiğini gören anne adayının kız bebek beklediğine dair rüya tabirleri bulunmaktadır.

Rüyada Hamilenin Gelinlik Giymesi

Rüyada beyaz bir gelinlik giymek isteklerine rahatlıkla kavuşmaya yorumlanır. Rüyada hamilenin gelinlik giymesi yakın zamanda çok kolay ve sağlıklı bir doğum yapacağına işaret eder. Genellikle beyaz renk erkek çocuk doğurmaya, pembe renk bir gelinlik giymek ise kız çocuk doğurmaya delalet olur.

Hamile olan bayanın rüyasında kuyruklu uzun bir gelinlik giymesi doğum yapmak için zamanın daha uzun olduğuna işaret eder. Tam tersi kısa bir gelinlik giymek doğumun çok yaklaşmış olduğundan haber verir. Gelinliğin çok taşlı, parlak ve süslü olması doğacak çocukla beraber köklü bir değişiklik yaşanacağını gösterir.

Rüya sahibinin geniş bir gelinlik giydiğini görmesi rahat, kolay ve sıkıntısız bir doğum yapacağına yorumlanır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu