Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada evlendiğini görmesi, hamileyken rüyada evlendiğini görmek

Hamile kadının rüyada evlendiğini görmesi, hamileyken rüyada evlendiğini görmek

Hamilelikte rüyada evlendiğini görmek

Gebelikte bir kadının evlendiğini görmesi hayırlıdır. Birçok şekilde yorumlanan bu rüya gebenin daha çok kendisi ile alakalıdır. Eğer hamile kadın rüyada mavi gelinlik, kırmızı gelinlik, siyah gelinlik, beyaz gelinlik gibi çeşitli renklerde gelinlik giymişse rengin tonuna göre rüyasını yorumlamalıdır. Siyah gelinlik bir sıkıntıya işaret edebileceği gibi beyaz gelinlik aydınlık geleceğe işaret eder.

Rüyada Hamilenin Evlenmesi

Rüyayı gören kişinin eşiyle mutlu olacağına ve güzel olaylara şahit olacağına işaret eder. Hamilenin istediklerine er ya da geç kavuşacağına ve hayırlısı ile dualarının kabul olunacağına da işaret eder. Rüya, geçim sıkıntısı çekmemeye, elin bollaşmasına ve huzurlu bir yuvaya da delalettir.
Rüyada hamilenin evlenmesi alternatif işler yapılacağına ve güzel kazançlar elde edileceğine yorumlanır. Bazen de bu rüya çok güzel bir evlilik yapacağınıza, evli olmadan hamile kalındı ise eş adayının hayırlı olacağına işaret eder. Günahların affı istendiğinde ve gerekli dualar yapıldığında olumlu sonuçlar doğurabilecek bir rüyadır.

Rüyada evliliğin kötü bir şekilde gerçekleştiyse örneğin siyah bir gelinlik ile evlenildiği görüldüyse renklerin anlamlarına bakıp rüyayı tekrar yorumlamak gerekir.

] }
Henüz Yorum Yok