Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada eşarp görmesi, hamileyken rüyada eşarp görmek

Hamile kadının rüyada eşarp takması veya türbanlı olduğunu görmesi

Eşarp takmak hamilelikte veya hamilelik öncesinde pembe, siyah, mavi, kırmızı, renkli, beyaz gibi eşarplara göre çeşitli anlamlar ifade eder. Eşarbın renk tonlarına göre siyah olanları pek hayra yorulmadığı gibi eşarp taktığını veya türbana büründüğünü görmek hayra yorulur. Bu rüya eşarbın şekline ve rengine göre değişeceğinden bebekle pek yorumlanmaz. Hamilenin kendisi ile alakalı rüya tabiri olarak görülür.

Eski, yeni ne şekilde görürseniz görün bebeğinizle bağdaştırmayı düşünerek özellikle sıkıntıya işaret eden renk tonlarını çocuğunuza yormayın. Stres her derdin başlangıcıdır ve elinizden geldiğinde kötü enerjiden uzak durun.

Rüyada Hamilenin Eşarp Görmesi

Rüyada başörtüsü görmek iffetli bir kadına ve kız çocuğuna işaret eder. Eski ve yamalı bir eşarp yoksul kocaya, başörtüsünün herkesin içinde açıldığını görmek bir hata işlemeye delalet olur.

Rüyada hamilenin eşarp görmesi iffetli, mutlu bir hayatı arzulayan anne adaylarını işaret eder ve kız çocuklarının olmasını isteyebilir. Onların da dinlerine özen gösterip iffetli birer bayan olmalarını istemiş olabilir. Örtünmeyi görmek hatalardan sakınmaya, olabildiğince hata işlememeye çalışmaya yorumlanır.

Yeşil ve canlı renkli eşarp görmek huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına, kırmızı renk eşarp şaşılacak ama iyi bir durum yaşamaya, solgun renkler ise aile hayatında meydana gelebilecek sorunlara işaret eder. Bazen de rüyada görülen eşarp kız çocuğu doğurmaya tabir edilir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu