Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada düşük yaptığını görmesi, hamileyken rüyada bebeğin düştüğünü görmek

Hamile kadının rüyasında düşük yapması

Rüyada düşük yapmak hamilenin bilinç altında yer eden zorlu geçen gebelikte daha çok görülür. Stresli ve zor bir hamilelik dönemi geçiren veya bebekte tutunma sorunları yüzünden düşük riski olanların bilinçaltı düşünceleri rüyalarına daha fazla yansıyabilir. Bu tür sıkıntı yaşayan annelerin sağlığına dikkat etmesi ve doktor tavsiyelerini yerine getirerek dualarını eksik etmemesi hayırlı olandır. Asla beyninize bu tür düşünceleri sokmayın ve kötü enerjileri üzerinize almayın.

Rüyada düşük yapmak, bebeğin düşük olduğunu görmek veya düşükle ilgili rüya gören hamilenin rüyası şerre değil hayra yorulur. Hayırlı mı yoksa şer mi merak ediyorsanız rüyanız hayırlıdır. Düşük için rüya tabirleri şu şekildedir;

Rüyada Hamilenin Düşük Yaptığını Görmesi

Hamile kişi rüyada düşük yaptığını görmüş ise bu tam tersi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada hamilenin düşük yaptığını görmesi de çocuğunu gayet sağlıklı bir şekilde tam zamanında dünyaya getireceğine işaret etmektedir.

Kişi rüyasında düşük yaptığını görmüş ise bu da kendinde bulunan kötü huylarından kurtulacağına ve daha olgun ve ılımlı bir insan olacağına işaret etmektedir. Rüyada düşük yapan kişiyi huzurlu ve mutlu bir hayat beklemektedir. İşlerini asla yalnız yapmayacağına ve çevresinden sürekli yardım alacağı manasına gelmektedir.

Rüyada başkasını düşük yaparken görmek ise rüya sahibinin beklemediği anda sürpriz bir gelişme yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada başka birinin düşük yaptığını görmüşseniz çevrenizde zor durumda olan bir yakınınıza yardım edeceğiniz manasına gelmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu