Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada duş aldığını görmesi, hamileyken rüyada banyo yaptığını görmek

Hamile kadının rüyasında duş, banyo yapması

Normalde duş yapmak, banyo yapmak veya yaptığını görmek size arınmak gibi gelebilir ancak duş alırken veya banyo yaparken kendinizi görüyorsanız sıkıntı anlamına gelebilmektedir. Rüya gören gebe kadının rüyanın ardından 2 rekat namaz kılarak dua etmesi hayırlara vesile olmasına yardım edebilir.

Rüyada yıkanmak yine hayırlı bir rüya olduğuna sevinçli bir habere delalet edebilir. Rüyadaki banyo veya duş yaparken gördüklerinize göre hayra yorabilirsiniz. Kirli, kanlı, pis su ise hayırsız, parlak, temiz, keyifli, mutlu bir duş veya banyo ise size huzur geleceğine işaret edebilmektedir.

Rüyada Hamilenin Banyo Yaptığını Görmesi

Rüyada banyo yaptığını görmek maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya, refaha ermeye, talihsizliklerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada hamilenin banyo yaptığını görmesi büyük sıkıntılar çekebileceğine ve hatta çocuğunu düşürme riski ile karşı karşıya kalabileceğine yorumlanır. Bu rüya bazen de günahlardan arınmaya ve tövbe etmeye işaret edebilir.

Rüyada yıkanmak çevresinden yardım görüp sevinecek bir kadın demektir. Eşiyle beraber yıkanan kadın, birbiri ile çok uyumlu eşlere, herhangi biriyle yıkanan kadın da yıkandığı kişi ile dost olabileceğine yorumlanır. Küvette banyo yapmak, zenginlik ve bolluktur. Hamile kişi hasta ise bu rüyayı gördükten sonra şifa bulur ve iyileşir. Pis veya çamurlu su ile yıkanan üzülüp kederlenebilir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu