Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada düğün görmesi, hamileyken rüyada nikah ve düğün görmek

Hamile kadının rüyasında düğünde olduğunu görmesi

Rüyada hamile bir kadının düğüne, nikaha gitmesi veya gittiğini gideceğini görmesi ona hazırlık yapması çeşitli anlamlarda tabir edilir. Düğün yaklaşan veya kendi düğününün olması yine rüyasına girmesine neden olabilir. Çeşitli şekillerde yorumlanabilen nikah ve düğün için şunları söyleyebiliriz;

Rüyada Hamilenin Düğün Görmesi

Bu rüya hem olumlu hem olumsuz olarak tabir edilebilir. Zenginlik, neşe, huzur anlamlarına gelebileceği gibi dedikodu, ayrılık, borç anlamlarına da gelebilir.

Rüyada düğün görmek ve düğünde yemek yenildiğini görmek acılardan, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Mutlu bir gelecekten haber verir ve rüya sahibine neşeli bir hayat vaat eder. Rüyada hamilenin düğün görmesi yakın çevresindeki insanların mutluluğuna şahit olacağı anlamına da gelebilir.

Bazen de doğacak çocuğunun aileye sevinç kaynağı olacağı ve neşelerini artacağı yorumu yapılır. Rüya, aile üyelerinin gerekli hazırlıkları yapıp ve sağlıklı olmasını umut ettikleri çocuğun dünyaya geleceği günü sabırsızlıkla beklediklerini haber verir. Düğünün güzel bitmesi mutlu haberleri de beraberinde getirir.

Düğün görmenin veya nikah görmenin hayırlara vesile olmasını dileyin.

Rüyada Hamilenin Nişan Görmesi

Rüyada nişan gibi eğlence sayılabilecek ortamlarda bulunmak genelde hayırlıdır. Nişanda çok israfa kaçılmıyorsa olumlu bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada hamilenin nişan görmesi murada ermeye yorumlanabilir. Çünkü nişan hayal edilip istenilen bir durumu ifade eder. Kişi hayal ettiklerine hayal ettiği bir yaşama kolaylıkla kavuşur. Eşi ile arası bozuk ise yeni kararlar alıp yollarına devam edebilirler. Rüyada mutlu bir tablo görülmüş ise gerçekte de böyle bir tablonun görülmesi muteberdir. Anne adayı gerekli hazırlıkları yapıp, çocuğunun odasını düzenleyip, süsleyip doğum gününü bekliyor olabilir. Bu rüya bazen de bir nişan yani göstergeye işaret ediyor olabilir. Kadın bazı şeyleri ailesinin veya kendisinin huzur nişanesi olarak görüyor olabilir

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu