Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada dua okuduğunu görmesi, hamileyken rüyada dua etmek

Hamile kadının rüyada dua okuduğunu görmesi, hamileyken rüyada dua etmek

Hamilelikte rüyada dua okumak

Hamile kadının rüyasında dua etmesi, dua okuması, dualar okunduğunu görmesi hayırlı bir rüya tabiri olarak yorumlarınır. Ancak şunu unutmayın; sorunlu veya sıkıntılı bir gebelik dönemi yaşıyorsanız ve sürekli dualar ediyorsanız bu dualarınız rüyanıza yasıyabilir. Bilinçaltına işleyen bu durumunuzda da rüyanızda dualar edebilir veya dualar edildiğini görebilirsiniz.

Genel anlama bakıldığında ise çekilen sorun ve sıkıntıların hafiflemesine veya dertlerin başınızdan gitmesine delalet eder. Normalde de dualar okumanıza, Kuran-ı Kerim okumaya devam etmelisiniz.

Rüyada Hamilenin Dua Etmesi

Rüyada dua eden bir kişi olan sıkıntılarından kurtulacağına ve huzura ereceğine delalet eder. Rüyada bir hamilenin dua edişini görmesi ise onun sıkıntılarından kurtulması için dua edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada hamilenin dua etmesi ise sıkıntısız bir doğum yapacağı ve problemleri var ise kısa sürede kurtulacağı anlamına gelmektedir. Doğumunda zorluk çekmeden sağlıklı bir şekilde çocuğunu kucağına almayı da simgelemektedir.
Hamilenin dua ederken rüya görmesi hayra yorumlanmaktadır. İmanı yüksek bir kişi olacağı ve Allah yolunda ilerlemesi anlamını da taşımaktadır. Hamile bir kişinin kendisi hakkında dua ettiğini görmesi ise sıkıntılarından kurtulması için bir kişiden yardım alacağı anlamını taşımaktadır. Yani genel olarak rüyada dua eden bir kimsenin görülmesi sıkıntılardan kurtulmasına işaret eder.

Rüyada Hamilenin İbadet Etmesi

Kişinin rüyasında kendini ibadet ederken görmesi oldukça olumlu bir semboldür. Kişinin dini açıdan inancının kuvvetlendiği anlamına gelen bu ifade rüyanın görülüş şekline göre de farklılık göstermektedir. Kişi kendini bahçe gibi bir yerde ibadet ederken görüyor ise kişinin oldukça iyi bir hayat yaşayacağı haber verilmektedir.

Rüyada hamilenin ibadet etmesi kişinin hamilelik sürecinin oldukça iyi geçeceği ve hayırlı bir evlada sahip olacağı anlamına gelmektedir. Bu sembol ile kişilerin sıkıntıdan ve dertten de uzak olacağı anlamı çıkarılmaktadır. Rüyada kişi ibadet ederken aile bireylerini de yanında görüyor ise ailecek güzel günlerin sizleri beklediği anlamına gelmektedir. İbadet günlük hayatta da olumlu bir anlam taşıdığından rüyada da hayra yorulur.

] }
Henüz Yorum Yok