Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada doktor görmesi, hamileyken rüyada doktor görmek

Hamile kadının rüyasına doktor girmesi

Hamilelikte özellikle doğumun yaklaşma sürelerinde doktor, hastane, hemşire, erkek doktor, kadın doktor görmeler çoğalır. Daha önce rüya görmeyen ama son zamanlarda rüyasında doktor gören gebe kadınlar için doktor görmek hayra yorulur. Doktora gitmek, muayene olmak gibi şeyler kadın ve bebek için hayırlıdır. Sezeryan ve normal doğum arasında kararsız kalanlarda veya ameliyattan korkan hamilelerde de doğum yaklaştıkta bu hekimlikle alakalı rüyalar görülmeye başlayabilir. Tıpkı akşm tuzlu yiyen birinin rüyasında su içiyor veya susuzluk çektiğini görmesi gibidir.


Rüyada Hamilenin Doktor Görmesi

Rüyada görülen doktor esenliğe ermeye, gönül hoşluğu içinde olunacağına, hafifleneceğine ve keyifli olunacağına delalet eder. Bazen de rüya sahibinin yaşamının düzeleceğine, yüzünün güleceğine, başarılarının artacağına, engelleri aşacağına, kurtuluş bulacağına, kısmet bulacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerinin gerçek olacağına yorumlanır.

Rüyada hamilenin doktor görmesi anne adayının mutlu günlere emin adımlarla ilerliyor olduğunu gösterir. Kadın doktor görmek, güzel işler yapacağınıza, insanların gönlünü kazanacağınıza, hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza ve çok dua alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çarelere ve çözümlere kavuşacak, kalıcı sıhhat ve kazanç sağlayacak, garanti olacak bir makama erişecek, kariyer elde edecektir. Ayrıca bu kişi çevresinde sayılır, sevilir bir insan konumuna gelecektir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. salam men hamileyem yuxuda gördüm uziye gedirem cinsiyyetin göstermedi Hekim dedi tezdi. sizce bu yuxunu nece yozmaq olar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu